SafeTouch™ technologia antybakteryjna

Gadżet, który może przechodzić z rąk do rąk. Zmniejsza ryzyko rozprzestrzeniania się drobnoustrojów, zarazków i bakterii. Przeznaczony nie tylko dla profesjonalistów z rynku medycznego, czy farmaceutycznego, ale także pomocny w każdym miejscu pracy lub w domu.

Wiemy doskonale, że bakterie mogą się dobrze rozwijać i przetrwać na różnych powierzchniach przez wiele tygodni, jeśli nie miesięcy - Twój ulubiony gadżet nie jest wyjątkiem. Często używany przez cały dzień, w różny sposób, zarówno, gdy pracujemy na zewnątrz, jak i w biurze... a bakterie wędrują.


Rozwiązanie? Linia antybakteryjnych produktów marki SafeTouch™.
Ta linia to już nie tylko długopisy: GOLFF i FORTEZostała poszerzona o wyjątkowe plastikowe PowerBanki w kształcie notesów: SHAKY Lighting i SHAKY. W ofercie znajduje się również PowerBank FORTE, który wraz z długopisem FORTE oraz personalizowanym opakowaniem tworzą PowerBox FORTE.
W 2020 zostały wprowadzone kolejne innowacyjne produkty zawierające bezcenne antybakteryjne właściwości: 

Testy laboratoryjne i rzeczywiste badania pokazują, że poziom bakterii na produktach SafeTouch zmniejsza się nawet o 99%. Badanie przeprowadzono na bakteriach będących przedstawicielami dwóch grup: Gronkowiec złocisty (S.aureus) i E.coli oraz na grzybach. Dodatek antybakteryjny zawarty w plastiku jest aktywny przez cały okres użytkowania gadżetu. Niszczy 99% bakterii chorobotwórczych i grzybów. Materiał jest całkowicie bezpieczny dla skóry. Efekt biostatyczny został potwierdzony badaniami laboratoryjnymi.
Badanie zgodne z normą – ISO 22196:2011.

Stworzyliśmy nową kolekcję z dbałością o ludzki uśmiech, by zawsze gościł na twarzach Twoich klientów. Od ludzi, dla ludzi. Z pasji i radości życia. Biorąc odpowiedzialność za ich zdrowie i bezpieczeństwo realizujemy się jako firma odpowiedzialna społecznie. Antybakteryjna kolekcja SafeTouch to idealne rozwiązanie do miejsc, gdzie musi być czysto i sterylnie, takich jak:  szpitale, apteki, przychodnie czy  laboratoria. Sprawdza się również w miejscach publicznych, gdzie długopis przechodzi z rąk do rąk,  ponieważ dodatek antybakteryjny zawarty w plastiku jest aktywny przez cały okres użytkowania długopisu. 

SafeTouch™ technologia antybakteryjna potwierdzona certyfikatem
Używany w naszych produktach dodatek BIOMASTER pochodzenia nieorganicznego o działaniu antybakteryjnym i antygrzybicznym stworzono w Unii Europejskiej zgodnie z unijnymi normami i wymogami. Efekt biobójczy został potwierdzony badaniami laboratoryjnymi przeprowadzonymi zgodnie z normą – ISO 22196:2011. Badanie przeprowadzono na bakteriach będących przedstawicielami grup bakterii Gronkowiec złocisty (S. aureus) oraz E. coli, a także na grzybach. Długopis niszczy do 99 % bakterii chorobotwórczych i grzybów. Materiał nie wywiera szkodliwego wpływu na skórę człowieka. Jest dopuszczony do kontaktu z żywnościśą.  Efekt antybakteryjny utrzymuje się przez cały okres używania produktu.

   Addmaster Test Cert (Antibacterial) ISO22196 - Happy Gifts Europe - plastik

-> Poznaj nasze ekologiczne i jednocześnie antybakteryjne długopisy z kolejkcji ECO SafeTouch™!
   Addmaster Test Cert (Antibacterial) ISO22196 - Happy Gifts Europe - Tetrapak
   Addmaster Test Cert (Antibacterial) ISO22196 - Happy Gifts Europe - BIO, RPET

-> Zobacz pierwszy na rynku antybakteryjny notes Enote SafeTouch! 
 Certyfikat - papier antybakteryjny
 Certyfikat - okładka antybakteryjna
 Certyfikat - nadruk antybakteryjny