Plecaki reklamowe BAG&FLY

W kolekcji BAG & FLY zastosowano połączenie wytrzymałych materiałów wodoodpornych z ochroną przed deszczem i zachlapaniem, specjalnie wyselekcjonowanych i wielokrotnie testowanych w różnych warunkach pod kątem trwałości produktów.
Poliester o wysokiej wytrzymałości, materiał o bardzo drobnym splocie, jest wodoodporny, praktycznie nie rwie się i nie brudzi. Szczególną uwagę przywiązuje się do doboru wysokiej jakości okuć: w zależności od modelu stosowane są wodoodporne, laserowo wycinane zamki błyskawiczne oraz markowe metalowe ściągacze.

Różnorodność możliwości. W zależności od modelu plecaki posiadają wiele wygodnych i niezbędnych funkcji: Ergonomiczne szelki i wentylowane plecy ortopedyczne z optymalnym rozłożeniem obciążenia nie pozwolą na zmęczenie pleców i ramion. Inteligentna kieszeń „anty-kradzieżowa” z tyłu plecaka przeznaczona jest do przymocowania do wysuwanej rączki walizki i pozwoli uwolnić ręce. Specjalna kieszeń RFID z systemem ochrony przed nieautoryzowanym odczytem danych osobowych. 
Każdy plecak BAG & FLY jest wyjątkowy na swój sposób i nie przypomina innych. Dlatego łatwo wybrać swój model na co dzień, spotkanie biznesowe, wyjazd służbowy.