Nasze marki

 

Marka Lecce Pen® powstała 60 lat temu we Włoszech, a wyróżniające ją wzornctwo wciąż sprawia, że pozostaje synonimem włoskiego stylu i najwyższej jakości. To dzięki innowacyjności jesteśmy najprawdopodobniej jedną z najbardziej rozpoznawalnych, międzynarodowych marek producentów promocyjnych. Wierzymy, że produkt reklamowy może idealnie pasować do charakteru i designu marki, którą reprezentuje. Dlatego staramy się oferować więcej możliwości niż inni. Dlatego każdy nasz produkt ma wartość dodaną, dzięki czemu łatwiej możesz wyrazić swoją markę.  Autentyczna włoska marka z historią.

     
 

Marka B1® dostępna jest na rynku europejskim od 2012 roku. B1® jest najlepszym rozwiązaniem dla wymagających firm z zaplanowanymi środkami finansowymi. Idea marki B1® jest całkiem prosta. Tak prosta jak brzmi jej nazwa: doskonała jakość, gwarantowana trwałość i zaskakująca cena. Oryginalny design hitem ostatnich lat. Nieustannie obserwujemy rynek i analizujemy potrzeby naszych klientów. Dzięki temu wiemy doskonale, co jest najważniejsze w tworzeniu dobrego biznesu. Ważne jest kreowanie trendów, umiejętność dokonywania wyboru właściwych produktów oraz praktyczne zastosowanie by tym samym wyróżnić i wzmocnić markę. Nasze długopisy zostały zaprojektowane by zaistnieć poprzez oryginalne wzornictwo oraz wyjątkowy styl. Nie czekaj i nie patrz na innych, poprostu bądź inny.  Be Original!

     
 

Chcemy, aby ludzie poczuli, że każdy dzień może być pełen pozytywnej inspiracji, że codziennie możemy uczyć się czegoś nowego i doświadczać dobrych emocji. Namawiamy do zaobserwowania tego i utrwalenia. Odnotowania. Jak doskonałego przepisu, czy recepty na szczęśliwe życie. Taka idea przyświecała nam, gdy zdecydowaliśmy się na stworzenie marki notesów thINKme®. Wyjątkowych w swojej oprawie, formie i stylu. Łączących praktyczne zastosowanie, jakość i indywidualny charakter, zarówno ich użytkowników, jak i samego wykonania. W końcu thINKme to mała rewolucja w myśleniu, lifestylu, noszeniu się. To próba zwiększenia świadomości na temat tego, jak pięknie można kreować swoje życie i jak utrwalać ulotność chwil. Każdy od czasu do czasu może stać się artystą. A jeśli chce wartościowo przeżywać życie – to nawet powinien.  Making life art!