Historia

1992 rok to nasze początki, gdzie pod włoską marką LeccePen® kryły się najbardziej rozpoznawalne na świecie długopisy promocyjne.  Jej twórcą i pomysłodawcą nazwy był Fernando Lecce.  Tak, to marka LeccePen®, która powstała w 1953 roku w Settimo Torinese do dziś jest synonimem włoskiego designu, ekologii i innowacji, które przyświecały nam przez te wszystkie lata.  

Od 13 listopada 2013 roku właścicielem marki LeccePen® zostaje Happy Gifts Europe obejmująca swoim zasięgiem 110 krajów na świecie.  Połączenie tradycji i doświadczeń z zupełnie nowymi grupami produktów i usług dają Happy Gifts nieograniczone możliwości rozwijania owocnej współpracy. Szybko zmieniające się trendy zachęciły nas do pójścia o krok dalej. Pojawiły się metalowe długopisy dla biznesu. Nowa marka B1® oryginalnym designem i różnorodnym przeznaczeniem zyskała ogromną sympatię , a także uznanie coraz bardziej wymagających klientów.  

 

Kolejne lata to nowe wyzwania. Pojawia się marka thINKme® - prawdziwa rewolucja w myśleniu o notesach! Wyjątkowe w swej oprawie, formie i stylu.Łączą praktyczne zastosowanie, jakość i troskę o środowisko, a nasze kreatywne podejście do znakowania sprawiło, że powstają wyjątkowe egzemplarze - takie własne mini dzieła, unikatowe realizacje naszych klientów.