EKOLOGIA JEST NASZYM PRIORYTETEM.

Od prawie trzech dekad poszukujemy i wdrażamy rozwiązania oraz produkty przyjazne środowisku, pochodzenia naturalnego lub wykonane z recyklingu różnego typu odpadów. 

Pobierz katalog upominków biznesowych inspirowanych naturą!

Katalog EarthLine by happy
Katalog EarthLine (noname)

EarthLine by happy

Kolekcja ekologicznych produktów reklamowych. Znajdują się w niej notesy, długopisy, elektronika, torby oraz plecaki, a wszystko z materiałów naturalnych lub recyklingowych i w przyjaznej środowisku oprawie! 

DREWNO BAMBUSOWE

Naturalna roślina bambusowa charakteryzuje się dużą odpornością, elastycznością, a przede wszystkim szybkim wzrostem i regeneracją. Cecha ta sprawia, że jest to materiał zrównoważony i stanowi doskonałą alternatywą dla tradycyjnego drewna, o wielu zastosowaniach. Bambus jest naturalnie odporna na różne owady, więc nie wymaga stosowania pestycydów.

SŁOMA PSZENICZNA

Słoma pszenna jest uzyskiwana z odpadów organicznych pozostałych po zbiorach pszenicy. Poprzez jej ponowne wykorzystanie, w niezwykły sposób przyczynia się do zmniejszenia zużycia tworzyw sztucznych, w wyniku czego powstają trwałe, uniwersalne i odporne związki, które mogą być stosowane w opracowywaniu wielu produktów.

KOREK NATURALNY

Ten trwały, elastyczny i odporny materiał organiczny jest uważany za doskonały izolator. Procesy pozyskiwania korka mają minimalny wpływ na środowisko naturalne. Naturalnie regeneruje się wokół pnia drzew, z których jest pozyskiwany, głównie dębu korkowego. 

R-PET RECYKLING OPAKOWAŃ PET

RPET lub PET z recyklingu to materiał powstały z ponownego wykorzystania PET, rodzaj plastiku obecny głównie w produkcji butelek i innych opakowań na napoje. Poprzez procesy przemysłowe odpady PET są w 100% poddawane recyklingowi, w wyniku czego powstaje rPET, którego ślad węglowy (emisje CO2 do atmosfery) został zredukowany. W ten sposób zwykła plastikowa butelka staje się odpornym materiałem o wielu zastosowaniach i funkcjonalnościach. Jest to jednocześnie mieszanka poddana recyklingowi i nadająca się do recyklingu.

R-Pet Line Lecce Pen

długopisy z recyklingu opakowań plastikowych PET

„R-PET line” jest kolekcją długopisów wykonanych z tworzywa PET odzyskanego między innymi w procesie recyklingu butelek. Po przeprowadzeniu zróżnicowanego zbioru i transporcie materiału do specjalnych centrów sortowania, jest on rozdrabniany i regenerowany w postaci płatków i granulek. Charakterystyka tego materiału sprawia, że może być on użyty ponownie, ponieważ w procesie odzyskiwania nie traci on swoich podstawowych właściwości. Poddany recyklingowi PET to R-PET.

R-Pet Line - z recyklingu tworzywa pet NOWOŚĆ!

Harmony PET800..

Ekologiczny długopis z tworzywa rPET, jedno-kolorowy, wkład niebieski.
szczegóły
Wybierz kolor
NA ZAMÓWIENIE

Harmony SafeTouch PET800ST..

Antybakteryjny długopis ekologiczny, z recyklowanego tworzywa PET.
szczegóły
Wybierz kolor

DŁUGOPISY BIODEGRADOWALNE

Biodegradowalny, czyli przyjazny dla środowiska, pozostający w harmonii z naturą. Wyprodukowany na bazie naturalnych składników pochodzenia organicznego.

Stworzony z natury, dla natury. Bioplastik wykonywany jest z materiałów pochodzących ze źródeł biologicznych takich jak trzcina cukrowa, skrobia ziemniaczana czy celuloza drzewna, słoma bądź kukurydza. To tzw. żywy plastik, inteligentne tworzywo ulegające biodegradacji i kompostowaniu, które kończąc swój cykl wraca z powrotem do natury. Zielona alternatywa. Naturalna innowacja. Bioplastik – doskonalszy niż inne.

GreenLine - biodegradowalne
Nasze długopisy z kolekcji „green” są produkowane z nowego bioplastiku pochodzenia naturalnego: stworzone z odnawialnych zasobów pochodzenia rolniczego (niemodyfikowana genetycznie skrobia kukurydziana) i powracają do obiegu poprzez biodegradację i/lub proces kompostowania bez uwalniania szkodliwych substancji (także użyte barwniki są biodegradowalne). Długopisy produkowane z użyciem nowego bioplastiku (wyłączając wkład i sprężynkę) są w 100% biodegradowalne w odpowiedzi na popyt na produkty o niskim wpływie na środowisko.

DŁUGOPISY Z RECYKLINGU

Materiał z recyklingu to materiał wielokrotnego użytku, który zapobiega powstawaniu odpadów zagrażających naturalnemu środowisku.

Świadomość ekologiczna to coś więcej, niż tylko modny trend. EcoLine został stworzony, by redukować koszty utylizacji polietylenu i aluminium, które są pozostałością procesu separacji celulozy w procesie recyklingu kartoników po napojach. Naszym celem było wykorzystanie materiału odpadowego i przekształcenie go w innowacyjny materiał EcoLine, składający się 20% polietylenu i 5% aluminium. Dzięki zaawansowanej technologii powstaje nowy i innowacyjny surowiec wtórny o szerokim zastosowaniu. Nasze długopisy z kolekcji EcoLine wykonane są ze starannie selekcjonowanych surowców wyróżniając się nie tylko wysoką jakością wykonania, ale także wyjątkowym wzornictwem i szerokim wachlarzem kolorystycznym. Ekologiczne, praktycznie, atrakcyjne i niezawodne. Nasza ekofilozofia.

EcoLine - z recyklingu kartoników po napojach
EcoLine jest kolekcją długopisów wykonaną ze specjalnego materiału pochodzącego z recyklingu kartoników po napojach. Kartoniki te wykonane są z kilku warstw: celulozy, polietylenu i aluminium. Po pierwszym etapie odzyskiwania celulozy frakcja polietylenu i aluminium jest dalej przetwarzana w celu wytworzenia nowego drugiego surowca. Uzyskany w ten sposób materiał posiada bardzo szczególną wartość estetyczną (dzięki obecności aluminium połączonego z plastikiem), którą wyróżnia go spośród innych obecnych na rynku materiałów.

Długopisy ekologiczne Lecce Pen

NA ZAMÓWIENIE

Re-Pen Push EW 102EW..

Długopis z recyklingu kartoników po napojach, jasnoszary, kolorowe dodatki.
szczegóły
Wybierz kolor
NA ZAMÓWIENIE

Kiki EcoLine EW 392EW..

Długopis z recyklingu kartoników po napojach, jasnoszary, kolorowe dodatki.
szczegóły
Wybierz kolor

Golff Green 415MB..

Długopis biodegradowalny, biały, kolorowe dodatki, wkład niebieski.
szczegóły
Wybierz kolor

Forte Green 603MB..W

Długopis plastikowy, biodegradowalny, kolorowy, białe dodatki, wkład niebieski.
szczegóły
Wybierz kolor

Kiki Eco SafeTouch 392EWST..

Antybakteryjne długopisy ekologiczne z recyclingu opakowań beverage cartons.
szczegóły
Wybierz kolor
NA ZAMÓWIENIE

Forte Green SafeTouch 605BST..

Antybakteryjne, biodegradowalne długopisy ekologiczne.
szczegóły
Wybierz kolor

Partnerzy