Certyfikaty dla notesów

Staramy się być w 100% ekologiczni i przyjaźni dla ludzi. Nasze notesy staną się częścią Twojej tożsamości i wygodnej przestrzeni osobistej, zapewniając przyjemne wrażenia wizualne i dotykowe, zaprojektowane tak, aby wygląd i odczucia były takie, jak powinny.

FSC® papier certyfikowany

FSC® COC-004214

Staramy się zaspokajać nie tylko gusta, ale i racjonalne potrzeby przyszłości. Warto podkreślić, że nasze myślenie o zrównoważonym korzystaniu z zasobów naturalnych przekłada się na konkretne działania.

W dobie zwiększonej świadomości zachowań proekologicznych miło nam poinformować, że papier wykorzystywany do tworzenia zeszytów thINKme posiada certyfikat międzynarodowej, restrykcyjnej organizacji ekologicznej FSC® (Forest Stewardship Council A.C.), która promuje odpowiedzialne gospodarowanie zasobami leśnymi na świecie i jest reprezentowana przez Przedstawicieli w ponad 50 krajach. FSC® to pierwszy i obecnie najbardziej rozpoznawalny na świecie system certyfikacji lasów i produktów drzewnych, oparty na szeregu wymagań, a logo FSC jest znakiem potwierdzającym zgodność z najwyższymi światowymi standardami odpowiedzialnej gospodarki leśnej, dlatego można je znaleźć na produktach wytwarzanych w firmach z branży papierniczej, które regularnie, pozytywnie przechodzą szereg rygorystycznych kontroli. Tak jak thINKme®.

FSC Mix. Produkt jest wykonany z mieszanki materiałów pochodzących z lasów certyfikowanych przez FSC, materiałów pochodzących z recyklingu i/lub drewna kontrolowanego przez FSC. 

GRS certyfikowany materiał okładkowy z recyklingu

GRS materiał okładkowy

Okładka na notebooka Thinkme z PU GRS jest wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu, zawierających poliester pochodzący ze zużytych plastikowych butelek.

1 notatnik = 1 zużyta plastikowa butelka 0,5l

Notesy antybakteryjne

Antybakteryjny papier
Antybakteryjna okładka
Antybakteryjna farba

Pierwszy na rynku antybakteryjny notatnik ENOTE SafeTouch™ od Happy Gifts, w pełni europejskiej produkcji. 
Papier z dodatkiem antybakteryjnym Biomaster AT300 opracowany i wyprodukowany w Polsce.

Antybakteryjna twarda okładka z miękkim materiałem włoskiej produkcji, który pozwala na zastosowanie szeregu technik znakowania w celu jak najlepszego podkreślenia marki.

Sitodruk z farbą z dodatkiem antybakteryjnym Biomaster 999 doskonale uzupełnia produkt i gwarantuje antybakteryjne właściwości całej powierzchni okładki.

Notebook ENOTE SafeTocuh™ posiada certyfikat antybakteryjny. 
Działanie antybakteryjne potwierdzone badaniami zgodnie z normami: ISO 22196:2011 oraz ISO 20743:2013.

Partnerzy